dnes je 19.5.2024

Input:

Outlook 2013: Podrobný popis jednotlivých nástrojů

21.11.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Představení základních nástrojů poštovní aplikace Microsoft Outlook 2013 - Pošta, Kalendář, Lidé, Poznámky a Úkoly.

Microsoft Office Outlook 2013 je aplikace určená ke správě osobních informací a komunikaci s ostatními lidmi. Po nainstalování Outlooku získáte následující nástroje:

Pošta

Poštovní klient je základní nástroj celé aplikace, od něhož se odvíjí většina dalších možností. Umožňuje přijímat a odesílat zprávy elektronické pošty. Na obrázku můžete vidět klasické rozložení oken do tří pruhů – v levé části se nachází strom se složkami, uprostřed seznam zpráv v aktuální složce a v levé části je podokno čtení. Toto rozložení je samozřejmě možné změnit.

Rozhraní programu Office 2013

Kalendář

Osobní kalendář je dalším z důležitých nástrojů Outlooku, pro které je tato aplikace tolik oblíbená. Jedná se o přehledný osobní organizér, kde můžete do každého dne vkládat úkoly, události a schůzky. Outlook se samozřejmě postará o jejich připomenutí v pravý čas. Podobně jako u poštovního klienta je možné snadno změnit vzhled kalendáře – od měsíčního až po týdenní nebo denní s podrobným plánováním událostí.

Kalendář Outlook 2013

Lidé

Poštovní klient by nebyl úplný, kdyby k němu nebyl k dispozici adresář kontaktů. V porovnání s adresářem, který obsahují samotná Windows, je ten v Outlooku mnohem dokonalejší. Nabízí řadu doplňujících údajů u každé položky. Stejně tak zobrazení kontaktů

Nahrávám...
Nahrávám...