dnes je 16.6.2024

Input:

Převod textu na obrázek

9.11.2007, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Pokud před vámi vyvstane potřeba převést text do formátu obrázku, máte možnost ji realizovat prostřednictvím ovladače tiskárny MS Office Dokument Image Writer a programu Microsoft Office Document Imaging.

Nejdříve několik slov o zmíněných nástrojích. Program MSO Document Imagining je jednoduchý bitmapový grafický editor, který patří k základnímu  příslušenství balíku kancelářských programů MS Office. Používá formát souborů Microsoft Document Imaging (*.MDI), založený na formátu TIFF, což je grafický formát s vysokým rozlišením založený na značkách. Používá k univerzálnímu přenosu digitální grafiky. V programu Office Document Imaging můžete soubory otevřít a uložit ve formátu MDI i ve formátu TIFF. Problém může nastat při otevíraní souboru MDI, ten není zdaleka tak podporován jako TIFF. Pokud chcete spustit tento nástroj, v systému Windows přejděte v nabídce Start na příkaz Všechny programy, potom na položku Microsoft Office, dále na položku Nástroje sady Microsoft Office a potom klepněte na položku Microsoft Office Document Imaging.

Ovladač tiskárny Microsoft Office Document Image Writer je součástí programu Microsoft Office Document Imaging a umožňuje uložit libovolný dokument sady Office ve formátu TIFF. Najdete jej mezi ostatními ovladači cestou Start - Ovládací panely - Tiskárny a

Nahrávám...
Nahrávám...