NaPočítači.cz LIVE

 

 

 

PLATEBNÍ METODY
Platební metody

 

Spolupracujeme

 

Nejnovější

Editor registru ve Windows 10

22.5.2018, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer
Jednou z nedílných součástí operačního systému Windows je tzv. registr, tedy poměrně rozsáhlá databáze, do které si samotný systém i další nainstalované programy ukládají svá nastavení.
více

Aplikace pro správu projektů Trello - 2. díl

18.5.2018, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer
V předchozím díle jsme si ukázali, jak vytvořit nástěnku a jak ji zaplnit úkoly. V tomto díle si ukážeme, že služba Trello podporuje i týmovou spolupráci na projektech.
více

Aplikace pro správu projektů Trello - 1. díl

15.5.2018, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer
Trello je webová aplikace pro správu projektů vycházející z japonského systému Kanban, který se zaměřuje na sledování úkolů v rámci jejich životního cyklu.
více

7 tipů pro práci s okny ve Windows 10VideoGarance

15.5.2018, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:09:07
Pavel Durčák Vám ukáže sedm praktických tipů, jak si usnadnit práci s okny v operačním systému Windows 10. Videoseminář, díky němuž se naučíte pracovat s makry ve Wordu! Jaký je obsah videosemináře? Videoseminář je rozdělen do několika ...
více
ZámekPřístupné pro: NaPočítači.cz Plus

CorelDRAW: Technický výkres

11.5.2018, Alexander Šafařík-Pštrosz, Zdroj: Verlag Dashöfer
Dnes se zaměříme na nástroj, který využijeme při tvorbě technických výkresů a nejen jich, budeme se zabývat kótováním v CorelDraw.
více
Nejčtenější

On-line kurz internetového marketingu: Prověření znalostí z 8. a 9. lekceGarance

16.8.2011, Ing. Marek Laurenčík, Zdroj: Verlag Dashöfer
Jaké údaje lze sledovat na úvodní stránce Google Analytics? Co jsou to konverze? Kde a jak se určují? Jaké hlavní zdroje návštěvnosti lze sledovat? Lze zjistit, kolik stránek vašeho webového prostoru návštěvník navštívil? Kde a jak? Co je to konverzní poměr? ...
více
ZámekPřístupné pro: NaPočítači.cz Plus

Windows 7: Správa disků

7.2.2010, Josef Novák, Zdroj: Verlag Dashöfer
Občas se stane, že potřebujete změnit písmeno disku, změnit velikost disku či rozdělit fyzický disk na logické jednotky (což bylo doposud možné pouze při instalaci či pomocí nástrojů třetích stran, které buď nebyly zrovna levné, nebo nebyly uživatelsky…
více

On-line kurz internetového marketingu: Řešení úkolu z 9. lekceGarance

16.8.2011, Ing. Marek Laurenčík, Zdroj: Verlag Dashöfer
Na konci deváté lekce jsme si dali za úkol nastavit komplet GA na své stránky a sledovat konkrétní údaje. Pravděpodobně ještě neuplynul příslušný časový úsek, potřebný k provedení analýzy a dalších opatření, ale pár slov o tomto úkolu si uvést můžeme.
více
ZámekPřístupné pro: NaPočítači.cz Plus

Srovnání poštovních klientů

14.10.2016, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer
Elektronická pošta je typickou službou typu klient-server. Na chod samotného poštovního serveru většinou nemáme žádný vliv, ale můžeme si vybrat, jakým způsobem budeme k obsahu naší e-mailové schránky přistupovat. Možnosti jsou v zásadě dvě: buď pomocí…
více

Vánoční přání se službou Albi

10.12.2014, Zdroj: Verlag Dashöfer
Je doba vánoční a blíží se Nový rok. Kromě tradičních tištěných přání je možné svým blízkým, přátelům či obchodním parnerům zaslat přání elektronické.
více
O ČEM SE MLUVÍ
SEMINÁŘE - AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Excel 2016 - Citlivostní analýza - 1. díl
Veličiny závisejí jedna na druhé. Zkoumání vztahů mezi veličinami se zabývá tzv. citlivostní analýza. Pavel Durčák Vám představí čtyři nástroje citlivostní analýzy, s nimiž je možné pracovat v Excelu 2016. V první části praktického videokurzu se naučíte pracovat se scénáři a nástroji Tabulka dat a Hledání řešení.

Pracujeme se Zoner Photo Studio X - 1. díl
Zoner Photo Studio patří mezi populární programy pro úpravy fotografií. S Pavlem Durčákem se naučíte s touto aplikací pracovat. V první části praktického video kurzu se seznámíte s pracovním prostředním Zoneru. Naučíte se do něj nahrávat či importovat obrázky a katalogizovat je.

Zvládáme geografické informační systémy s QGIS - 1. díl
Geografické informační systémy (GIS) umožňují práci s údaji, jež se týkají různých geografických objektů. Pavel Durčák Vám přestaví bezplatnou aplikaci QGIS, která práci s daty GIS umožňuje. V první části praktického video kurzu zvládnete princip práce s geografickými údaji a osvojíte si práci s programem QGIS.

 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: