dnes je 16.5.2021

Nejnovější

Tvoříme online kurzy s LearningApps.org

11.5.2021, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer

Online služba LearningApps.org je bezplatný nástroj pro tvorbu kvízů. Vedle obligátních dotazníků ve stylu „zaškrtněte, která z následujících možností je správná“ umí LearningApps vytvářet i mnohem interaktivnější kvízy, a to včetně zapojení multimédií.…

Hudební banka Artlist.io

4.5.2021, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer

Pojem fotobanka – tedy internetový obchod s fotografiemi – je poměrně dobře známý. Méně známo je, že existují i hudební banky. Představíme si jednu z určitě nejpopulárnějších hudebních bank s názvem Artlist.

Střih zvuku s Audiate

27.4.2021, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer

Společnost TechSmith je známá především svým programem Camtasia sloužícím k nahrávání a střihu videa. Její novější program Audiate umí nahrávat a stříhat pouze zvuk, ale dělá to poměrně netradičním způsobem, a tak určitě stojí za pozornost.

Převádíme formáty s AnyConv.com

20.4.2021, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer

Historickým vývojem vzniklo obrovské množství souborových formátů. Přes poměrně úspěšné snahy o kodifikaci univerzálně podporovaných formátů se stále můžeme setkat s potřebou konverze z jednoho formátu do druhého. Vedle nejpřirozeněji se nabízející cesty – tedy…

více článků
Semináře - aktuální nabídka

Aktuální požadavky na bezpečnost strojních zařízení

25.5.2021, On-line, Ing. Zdeněk Šenovský

On-line seminář je zaměřen na nový zákon o posuzování shody a požadavky na strojní zařízení a také na nařízení vlády pro strojní zařízení.

Posuzování rizik strojů podle EN ISO 12100

8.6.2021, On-line, Ing. Zdeněk Šenovský

On-line seminář představuje legislativu posuzování rizik strojních zařízení a evropskou normu ISO 12100. On-line seminář je určen nejen vedoucím pracovníkům a konstruktérům firem uvádějících na trh strojní zařízení ve smyslu zákona č. 22/1997 Sb. a nařízení vlády č. 176/2008 Sb.

ISO jednoduše:

8.6.2021, On-line, Ing. Monika Becková

On-line seminář je určen pro manažery kvality, technický management, interní auditory, externí poradce v systémech managementu a pro ty, kteří se zabývají systémy managementu kvality ve firmě.

Geometrické tolerance dle ISO GPS

16.6.2021, On-line, Ing. Karel Petr, Ph.D.

On-line seminář určen pro pracovníky ve strojírenství, kteří se zabývají tvorbou výkresové dokumentace (konstruktéři, pracovníci vývoje, inženýři, manažeři kvality) a jejím užitím ve výrobě (vedoucí výroby). Stejně tak by měli mít jisté znalosti o nutnosti a metodách předepisování přesnosti na výkresech i manažeři, kteří přicházejí do styku s technickými dokumenty například při sjednávání zakázek.

E-audit

22.6.2021, On-line, Ing. Monika Becková

On-line seminář je určen pro manažery kvality, technický management, interní auditory, externí poradce v systémech managementu a pro ty, kteří se zabývají systémy managementu kvality ve firmě.

Praktické videokurzy

Excel 2016 - Citlivostní analýza - 1. díl
Veličiny závisejí jedna na druhé. Zkoumání vztahů mezi veličinami se zabývá tzv. citlivostní analýza. Pavel Durčák Vám představí čtyři nástroje citlivostní analýzy, s nimiž je možné pracovat v Excelu 2016. V první části praktického videokurzu se naučíte pracovat se scénáři a nástroji Tabulka dat a Hledání řešení.

Pracujeme se Zoner Photo Studio X - 1. díl
Zoner Photo Studio patří mezi populární programy pro úpravy fotografií. S Pavlem Durčákem se naučíte s touto aplikací pracovat. V první části praktického video kurzu se seznámíte s pracovním prostředním Zoneru. Naučíte se do něj nahrávat či importovat obrázky a katalogizovat je.

Zvládáme geografické informační systémy s QGIS - 1. díl
Geografické informační systémy (GIS) umožňují práci s údaji, jež se týkají různých geografických objektů. Pavel Durčák Vám přestaví bezplatnou aplikaci QGIS, která práci s daty GIS umožňuje. V první části praktického video kurzu zvládnete princip práce s geografickými údaji a osvojíte si práci s programem QGIS.

NaPočítači.cz LIVE
PLATEBNÍ METODY
Platební metody
Spolupracujeme

Nahrávám...
Nahrávám...