dnes je 25.5.2020

Nejnovější

Nové funkce Excelu - 2. část: FILTER

12.5.2020, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer

V první části miniseriálu o nových funkcích Excelu, dostupných předplatitelům Office 365, jsme si představili funkce SORT a SORTBY sloužící k seřazování. Mezi novými funkcemi najdeme ale i funkci FILTER sloužící k filtrování seznamů.

Ochrana souborů v osobním trezoru na OneDrivu

5.5.2020, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer

OneDrive je jedním z nejoblíbenějších cloudových úložišť. V základní variantě jej společnost Microsoft nabízí zdarma. Rozšíření jeho kapacity si lze pořídit buď za příplatek anebo jako bonus k předplatnému kancelářského balíku Microsoft 365 (dříve Office 365).…

Nové funkce Excelu - 1. část: SORT, SORTBY

28.4.2020, Ing. Pavel Durčák, Zdroj: Verlag Dashöfer

Uživatelé Office 365 mohou využít několik nových funkcí, z nichž u mnohých lze předpokládat, že se brzy stanou velmi oblíbenými. V prvním díle seriálu, ve kterém se jim budeme věnovat, se podíváme na dvojici funkcí sloužících k seřazování - funkci SORT a…

více článků
Semináře - aktuální nabídka
Praktické videokurzy

Excel 2016 - Citlivostní analýza - 1. díl
Veličiny závisejí jedna na druhé. Zkoumání vztahů mezi veličinami se zabývá tzv. citlivostní analýza. Pavel Durčák Vám představí čtyři nástroje citlivostní analýzy, s nimiž je možné pracovat v Excelu 2016. V první části praktického videokurzu se naučíte pracovat se scénáři a nástroji Tabulka dat a Hledání řešení.

Pracujeme se Zoner Photo Studio X - 1. díl
Zoner Photo Studio patří mezi populární programy pro úpravy fotografií. S Pavlem Durčákem se naučíte s touto aplikací pracovat. V první části praktického video kurzu se seznámíte s pracovním prostředním Zoneru. Naučíte se do něj nahrávat či importovat obrázky a katalogizovat je.

Zvládáme geografické informační systémy s QGIS - 1. díl
Geografické informační systémy (GIS) umožňují práci s údaji, jež se týkají různých geografických objektů. Pavel Durčák Vám přestaví bezplatnou aplikaci QGIS, která práci s daty GIS umožňuje. V první části praktického video kurzu zvládnete princip práce s geografickými údaji a osvojíte si práci s programem QGIS.

NaPočítači.cz LIVE
PLATEBNÍ METODY
Platební metody
Spolupracujeme